



Скейтборд Meteor Дерев'яний скейтборд Meteor синій/помаранчевий Універсальний
- В наличии
- Код: M-9415386
1 322 ₴
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Скейтборд Meteor ідеально підходить для початківців любителів скейтборду. Ідеально підходить для розважального катання та скейт-парку. Дека виготовлена з китайського клена - 9 шарів. Параметри руху скейтборду знаходяться на рівні, що забезпечує довговічність і надійність. У комплекті чотири універсальних колеса діаметром 54 мм.
Технічні дані:
· довжина: 76 см
· ширина: 19 см
· висота: 9 см
· колеса: 54 х 36 мм, матеріал PU, твердість 78A
· матеріал: дека - китайський кол; вантажівка - алюміній
· підшипники: АВЕС-7
· максимальна вага користувача: 100 кг
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Meteor |
| Тип | Скейтборд |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | немає даних |
| Длина доски | 76 см |
| Кнопка передзамовлення | Передзамовити |
| Цвет | помаранчево-синій |
| Максимальна вага навантаження | 100 кг |
| Термін доставки | Доставка 10-14 днів. Передоплата 10% |
| Ширина доски | 19 см |
Информация для заказа
- Цена: 1 322 ₴



