Портативні алюмінієві футбольні ворота
- Розміри воріт: 5х2м глибина 80/150см (верх/низ);
- Алюмінієвий профіль овальний 100х120мм, посилений;
- Ворота, прикріплені до землі кеглями (природна трава), плитами (зали) або вагами (штучна трава та бетон);
- Кріплення сітки до основної рами за допомогою пластикових гачків (гачки входять в комплект);
- Складні опорні бруси сітки;
- Колір: білий
- Відповідність нормам FIFA, PZPN і стандарту PN-EN 748-2006
- Сертифікат безпеки, виданий Інститутом спорту.
- Цільова вага 51 кг.
- Ціна без сітки.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Yakimasport |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 51 кг |
| Высота | 80 см |
| Кнопка передзамовлення | Передзамовити |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна-виробник | Польща |
| Материал | Алюминий |
| Размер | 80 x 150 см |
| Термін доставки | Доставка 10-14 дней. Предоплата 10% |
| Тип | Ворота |
| Ціна доставки | Безкоштовна доставка |
Информация для заказа
- Цена: 46 859 ₴










