Футбольні міні ворота, алюмінієві 120 x 80 см
- дуже міцні ворота для тренувань.
- Чудово підходить для аматорських і професійних тренувань у спортивних клубах, футбольних академіях і МОСИР.
- Розмір воріт: 1,2 м х 0,8 м, глибина 60 см;
- Алюмінієвий профіль овальний, оцинкований, діаметр 8см, спинка 3-4см.
- Легко переносити та зберігати - складна задня частина воріт;
- Вага 8 кг
- Колір білий
- У комплект воріт входить сітка, набір гачків, кілочків і ключів, необхідних для складання.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Yakimasport |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 8 кг |
| Высота | 80 см |
| Кнопка передзамовлення | Передзамовити |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна-виробник | Польща |
| Материал | Алюминий |
| Размер | 120 x 80 см |
| Термін доставки | Доставка 10-14 дней. Предоплата 10% |
| Тип | Ворота |
Информация для заказа
- Цена: 13 706 ₴










