Ворота футбольні 3м х 2м типу UNI
Високоякісний гол UNI . Конструкція Goal робить його міцним і портативним. Його розміри 3х2 м , а вага всього 10 кілограмів. Ворота можна кріпити до різних типів покриттів - полів з натуральної трави, залів, штучної трави і навіть бетону.
- Розміри (Ш x В x Г) 300 см x 200 см x 80 см
- Швидка збірка та розбирання.
- Гол дуже стабільний. Не рухається ні на вітрі, ні під час пострілу.
- Сітка з поліпропілену.
- В комплекті сумка для перенесення та зберігання воріт.
- Кілочки для кріплення воріт до натурального газону та набір для кріплення до твердого газону типу Орлик.
- Інструкція по монтажу додається до воріт.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Yakimasport |
| Цвет | Синий |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 10 кг |
| Высота | 200 см |
| Кнопка передзамовлення | Передзамовити |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна-виробник | Польща |
| Материал | немає даних |
| Размер | 300 x 200 см |
| Термін доставки | Доставка 10-14 дней. Предоплата 10% |
| Тип | Ворота |
Информация для заказа
- Цена: 12 459 ₴









