Футбольні ворота 3м х 1м UNI SKRZAT
- Ворота відповідають вимогам ліцензії Польського футбольного союзу для дитячих ігор у віковій категорії skrzat.
- Розміри (Ш x В x Г) 300 см x 100 см x 80 см
- Швидка збірка та розбирання.
- Гол дуже стабільний. Не рухається ні на вітрі, ні під час пострілу.
- Сітка з поліпропілену.
- В комплекті сумка для перенесення та зберігання воріт.
- Кілки для кріплення воріт до натурального газону та набір для кріплення на твердому газоні типу Орлик
- Інструкція по збірці.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Yakimasport |
| Цвет | Синий |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 12 кг |
| Высота | 100 см |
| Кнопка передзамовлення | Передзамовити |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна-виробник | Польща |
| Материал | немає даних |
| Размер | 300 x 100 см |
| Термін доставки | Доставка 10-14 дней. Предоплата 10% |
| Тип | Ворота |
Информация для заказа
- Цена: 8 718 ₴





