Складні футбольні ворота UNI 300 x 155 см
Високоякісна мета UNI для студентів . Конструкція Student Goal робить його міцним і портативним. Його розміри 3 м х 1,55 м , а вага всього 13 кілограмів. Ворота можна кріпити до різних типів покриттів - полів з натуральної трави, залів, штучної трави і навіть бетону.
- Розміри (Ш x В x Г) 300 x 155 x 80 см
- -Ворота, схвалені Польським футбольним союзом для дитячих ігор у віковій категорії Żak
- Турнір «З двору на стадіон» на Кубок Тимбарка проводиться на голів під патронатом Польського футбольного союзу.
- Швидкий монтаж і демонтаж.
- Гол дуже стабільний. Не рухається ні на вітрі, ні під час пострілу.
- Сітка з поліпропілену.
- В комплекті сумка для перенесення та зберігання воріт.
- Кілочки для кріплення воріт до натурального газону та набір для кріплення до твердого газону типу Орлик.
- Інструкція по монтажу додається до воріт.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Yakimasport |
| Цвет | Синий |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 13 кг |
| Высота | 155 см |
| Кнопка передзамовлення | Передзамовити |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна-виробник | Польща |
| Материал | немає даних |
| Размер | 300 x 155 см |
| Термін доставки | Доставка 10-14 дней. Предоплата 10% |
| Тип | Ворота |
Информация для заказа
- Цена: 9 965 ₴








