Колесо MASTER Strengthening Wheel має стабільний сердечник, який забезпечує високу міцність. Конструкція коліс забезпечує максимальну стійкість. Протектор і ручки виготовлені з нековзного матеріалу, щоб мінімізувати ймовірність травм. Кермо ідеально підходить для силових вправ і поліпшення загальної форми.
Параметри:
Стійке тренажерне колесо
Зміцнювач м'язів живота
Зміцнює руки, плечі та спину
Зміцнює та формує талію
Формує руки, живіт, ноги, стегна і спину
Розміри: 49 х 14 х 14 см
Зміцнювач м'язів живота
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | MASTER |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 14 см |
| Длина | 49 см |
| Кнопка передзамовлення | Передзамовити |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Країна-виробник | Китай |
| Максимальна вага навантаження | немає даних |
| Термін доставки | Доставка 10-14 днів. Передоплата 10% |
| Тип | Колесо |
| Ширина | 14 см |
Информация для заказа
- Цена: 873 ₴



