Надайте своїм тренуванням нового вигляду з матом MASTERJUMP. Цей килимок, виконаний в елегантній біло-блакитній кольоровій гамі, забезпечить вам підтримку та комфорт під час тренувань. Призначений як для професіоналів, так і для любителів фітнесу, він вирізняється своєю якістю та довговічністю.
Параметри:
Колір: синьо-білий
Розмір: 120 х 90 см
Висота: 10 - 30 см
Матеріал: DROP STITCH з армованою тканиною товщиною 0,9 мм, посилені шви, що забезпечує міцність і довговічність матеріалу
Аксесуари: ремкомплект, транспортний кейс
Насос в комплект не входить
Вага: 5,5 кг
Максимальна вага: 200 кг
Вага упаковки: 5,5 кг
Розмір упаковки: 27 х 65 х 20 см
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | MASTER |
| Цвет | Белый |
| Материал | Полиэстер |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 5,5 кг |
| Длина | 120 см |
| Кнопка передзамовлення | Передзамовити |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Країна-виробник | Китай |
| Термін доставки | Доставка 10-14 днів. Передоплата 10% |
| Тип | Коврик/мат |
| Ціна доставки | Безкоштовна доставка |
| Ширина | 90 см |
Информация для заказа
- Цена: 23 119 ₴




