Спортивні мати MASTER в основному використовуються для занять з іншими приладами, простих вправ або вправ для дітей. Вони також незамінні в єдиноборствах, таких як дзюдо і карате. Завдяки своїм особливим властивостям він використовується для того, щоб зробити приземлення спортсмена максимально м'яким і зручним для суглобів і запобігти можливим травмам. Саме в шкільному та клубному спорті вибір правильного та якісного килимка є надзвичайно важливим.
Параметри:
Зовнішній матеріал покритий ПВХ 550 г/м2
Протиковзке покриття на нижній стороні килимка
Наповнений пінополіуретаном щільністю Т21 - 21кг/м3
Ручки на довшій стороні килимка
Вага килимка 30 кг
Розміри 300 x 200 x 20 см або 150 x 200 x 40 см
Колір сірий, низ сірий
Вага упаковки: 30 кг
Розмір упаковки: 150 х 200 х 40 см
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | MASTER |
| Цвет | Серый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 30 кг |
| Длина | 300 см |
| Кнопка передзамовлення | Передзамовити |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Країна-виробник | Китай |
| Материал | ПВХ |
| Термін доставки | Доставка 10-14 днів. Передоплата 10% |
| Тип | Коврик/мат |
| Ціна доставки | Безкоштовна доставка |
| Ширина | 200 см |
- Цена: 51 780 ₴







