Ви коли-небудь мріяли стрибнути в повітря, як справжній акробат? Тепер ви можете втілити свої мрії в життя завдяки з’єднювачу для гімнастичних матів MASTER - унікальному ремінцю на липучці для матів. Щоб використовувати з'єднювач, ваш мат повинен мати липучку для з’єднання. Це зробить ваші стрибки ще кращими - зручнішими, сильнішими та захопливішими!
Параметри:
розміри: 100 х 30 см
Ширина липучки: 4 х 5 см
сірий колір
вага упаковки: 0,01 кг
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | MASTER |
| Цвет | Серый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0,01 кг |
| Длина | 100 см |
| Кнопка передзамовлення | Передзамовити |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |
| Країна-виробник | Китай |
| Материал | немає даних |
| Термін доставки | Доставка 10-14 днів. Передоплата 10% |
| Тип | з'єднювач для матів |
| Ширина | 30 см |
Информация для заказа
- Цена: 1 571 ₴





