- Конуси використовуються для позначення тренувального поля нестандартного розміру.
- Виготовлений з міцного пластику.
- У наборі 30 дисків в 1 кольорі. Доступні кольори (вибираються при оформленні замовлення): білий / помаранчевий / фіолетовий / синій
- Розміри: діаметр - 20 см, висота - 5 см.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Yakimasport |
| Цвет | Черный |
| Материал | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 0,80 кг |
| Высота | 5 см |
| Кнопка передзамовлення | Передзамовити |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Країна-виробник | Польща |
| Размер | 20 см |
| Термін доставки | Доставка 10-14 дней. Предоплата 10% |
| Тип | конуси |
Информация для заказа
- Цена: 749 ₴



